• Дата: 21-03-2013, 15:10
21-03-2013, 15:10

Категорiя: Навчальна робота » Предметні свята

Тиждень інформатики 2012-2013 н.р.

З метою підвищення інтересу учнів до вивчення інформатики, до самостійної пошукової, творчої діяльності учнів та удосконалення професійної майстерності педагогів у лютому місяці 2013 року проведено тиждень інформатики.

Сторінки тижня інформатики:

4 лютого:

• урочиста лінійка, присвячена відкриттю тижня інформатики, на якій було нагороджено найактивніші класи-учасники конкурсу «Бобер-2012».

5 лютого:

• День Смайлика (конкурсна програма на перервах). Програма заходу складалась з різних конкурсів, які виконувались учнями двох команд. Командам необхідно було виконати такі завдання: показати мімікою пристрій комп’ютера, намалювати смайлик на повітряній кульці з закритими очима, розгадати кросворди, підібрати відповідні прислів’я та з букв скласти назви пристроїв комп’ютера. Активними учасниками були учні 6-А, 6-Б та 7-Б класів.

6 лютого:

• Інтелектуальна гра з інформатики «Подорож до Комп’ютерленду» для учнів 3-х та 4-тих класів.

7 лютого:

• День безпечного Інтернету

Була організована виставка малюнків "Інтернет очима дітей" (5-11 класи). Учні демонстрували вміння користуватися графічними редакторами Paint, Photoshop та ін. для створення малюнків і обробки цифрових зображень. Виставка сприяла естетичному розвитку учнів, вихованню потягу до краси, радості життя та потреби його творчого оновлення.

8 лютого:

• Урок-гра для учнів 2-х класів.

alt

• Кульмінацією тижня інформатики був Парад дискоманія та героїв комп’ютерних ігор. У параді прийняли участь представники 3-х та 5-11 класів. Учні із задоволенням перевтілювались в улюблених героїв комп’ютерних ігор та вдягали костюми зроблені з дисків.
alt

Під час проведення тижня були перевірені знання, вміння, навички і загальний рівень ерудиції учнів; закріпились вміння застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, розвивались пізнавальна активність, кмітливість, уміння аналізувати, відстоювати свою точку зору, працювати в команді, формувались інформаційна культура, творчі здібності. Учні усвідомили актуальність вивчення предмету інформатика та необхідність оволодіння сучасними технологіями.

За активну участь у заходах тижня інформатики оголосити подяку

• учням:

Савченко Тетяні (10-А клас),

Корнєєвій Анастасії  (11-А клас),

Ольховенко Вероніці  (11-А клас),

Тарасовій Марії (11-А клас),

Синильній Юлії (11-А клас),

Шосту Михайлу (11-Б клас),

Шевчуку Максиму (11-Б клас).

• учителям:

Ігнатенко А.Є.,

Манько І.О.,

Павловській І.С.,

Сомченко І.М.

Наказ по школі від 15.02.2013 № 24 «Про підсумки проведення тижня інформатики». Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально – виховної роботи Плакун Т.М.