• Дата: 3-04-2013, 12:14
3-04-2013, 12:14

Категорiя: Інформація

28 березня 2013 року учні 8-А класу Якимова Ніна, Семикопенко Дмитро, Дижина Настя, Сушко Артем, Нагорна Ксенія з учителем англійської мови Бондаренко Н.В. брали участь у Skype – конференції «генерація лідерів майбутнього», яка проходила на базі обласної дитячої бібліотеки та міст США.

Skype - конференція

У ході дискусії у режимі online учні шкіл Херсона т а США обмінялися  досвідом з питань лідерства, самоврядування та волонтерства. Дискусія проходила на англійській мові. Школярі хотіли знати, що потрібно, щоб стати волонтером, що американські учні роблять для своєї школи, міста і держави, хто готує майбутніх лідерів.

Із заключним словом виступив Черевко С.М., заступник міського голови. У Skype – конференції брали участь представники управління освіти херсонської міської ради Адамовська І.Д. та Верещака Т.Ю.