• Дата: 3-04-2013, 16:06
3-04-2013, 16:06

Категорiя: Навчальна робота » Предметні свята

Відповідно до плану роботи школи та з метою стимулювання вивчення іноземних мов, розвитку інтелектуальних здібностей учнів, поширення культурно-пізнавальних інтересів, виховання в учнів поваги до традицій свого та інших народів світу з 26.11.2012 по 07.12.2012 року проведено декаду іноземних мов.

Тиждень іноземних мов

Учнями та вчителями була створена атмосфера творчості, яка сприяла засвоєнню соціокультурних та соціолінгвістичних знань, умінь і навичок, які забезпечують входження особистості в інший соціум і сприяють її соціалізації в новому для неї суспільстві.

Захід «Школа №27 має таланти» об’єднав дітей 1 - 11 класів, було організовано караоке англійської, французької пісні. (Відповідальні вчителі: Терехова О.І., Порубльова А.О., Онищак А.С.)

Тиждень іноземних мов

Цікаво пройшов День мистецтва. (Відповідальні: Кушнаренко І.М., Терехова О.І., Порубльова А.О. ) Діти

початкової школи, а саме 3 – А клас показав сценку LittleRedHood ” (Вчитель Терехова О.І.), учні 3 – А,Б,В, 4Б співали пісні, танцювали, найактивнішими були: Якименко А.,Беляєва М.,(3-В)Вилков В.,Буря Я.(3-А), Гриньків К.,Макаров Р.,Князська Д.(4-Б)

Тиждень іноземних мов

Флешмоб, проведений 29.11.2012 обєднав учнів молодшої та середньої школи. (Відповідальні: Онищак А.С., Ващиленко А.В.) Учні із задоволенням танцювали під англійську та американську музику.

Тиждень іноземних мов

Вже традиційним стало проведення свята Червоного носа (Відповідальні: Шнабська Н.П., Андрющенко Г.М., Кретова Н.І., Мельничук Т.С.), дня гумору, веселощів, маскарадів, мета якого – Благочинність. Напередодні цього дня, учні 11Б, 7А (вчитель Шнабська Н.П.), приготували плакати, декорації та прикрасили школу. Було організовано безпрограшну лотерею, бодіарт, 14 учнів (7-А, 8 – А, 8 – Б, 9 – Б, 10 - Б),під керівництвом Шнабської Н.П., підготували неординарні костюмиз елементами гумору та провели дефіле в підтримку благодійної акції. У цей день діти подарували ігри та книги для Обласної дитячої лікарні.

Тиждень іноземних мов

Яскраво пройшов День розваг. Дітям пропонувалися ігри з усього світу.(Відповідальні:Шнабська Н.П.,Андрющенко Г.М.,Кретова Н.І.,Мельничук Т.С.) В цей день на перервах серед учнів проводились ігри та змагання IrishPotato,” Dressoldlady,”“Chinesedinner,” “MusicalScarfPass.”  На уроках проводилися ігри зі спеціальними картками, фокусами, під час яких, діти спілкувались виключно англійською мовою, а, граючи у французьку гру Uno- французькоюмовою(9-А,Б, 7-А, 6-А,Б)

Тиждень іноземних мов

Два дні декади були присвячені французькій та німецькій мовам (Відповідальні: Кретова Н.І., Мельничук Т.С., Бондарець М.М.). Відповідно до французького свята «Катерінет» та дня Святого Миколая, було прикрашено хол. На перервах діти грали в традиційні французькі та німецькі ігри,брали участь у конкурсах, знайомились зі звичаями, традиціями Франції та Німеччини, розважались.

Тиждень іноземних мов

Протягом декади було організовано позакласні заходи, конкурси, вікторини.

I.                   За активну участь у декаді іноземної мови оголошена подяка:

1.1   учнівським колективам: 5-А,6-Б,7-А,8-А,8-Б,9-Б,11-Б.

1.2   учням:

Стеценко Артем 9-Б