• Переглядiв: 1971
24-09-2013, 17:04

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Святкування дня міста

19 вересня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради до  дня  міста Херсону  вперше було відкрито арт - містечко  «Херсон - мій рідний дім», присвячене святкуванню   Дню міста Херсона, метою було формування  почуття патріотизму, розвиток творчих здібностей учнів, згуртування класних колективів.

В арт – містечку діяло понад десять хуторів  за які були  відповідальні певні кафедри школи. Так фізико – математична кафедра дібрали  назву «Хутір фізико – математичного мистецтва», перебуваючи на якому учні мали змогу робити аплікації з геометричних фігур.

Святкування дня міста

Учителі  природничих наук облаштували «Хутір Осінній». Тут школярі  виготовляли поробки з природничого матеріалу.

Святкування дня міста

Кафедра інформаційних технологій організувала «Караоке на хуторі». Учні  залюбки виконували пісні про рідне місто та Батьківщину.

Святкування дня міста

Кафедра фізичної культури та військової підготовки  облаштувала «Хутір спортивних надій», «Хутір козацьких забав» відвідуючи їх учні змагалися в  підійманні гир. Найбільше  їм сподобався армрестлінг та стрільба з гвинтівок по мішенях.

Святкування дня міста

Кафедра українців запросила гостей  на хутір «Знай українське»,  де школярі грали в народні  ігри , вишивали, виготовляли  поробки зі стрічок. На передодні цього свята учнями школи були написані вірші, присвячені Дню народження Херсона . Поезії увійшли до саморобної збірки  «Юні поети -  рідному місту», тут же було  організовано ярмарок з продажу  смачних українських страв.
Святкування дня міста

Кафедра іноземної мови  зустрічала всіх на хуторі «Відкриваємо світ разом», де  учні складали пазли назви -  країн світу, абетку англійської мови, писали привітання рідному місту англійською, німецькою і французькою мовами.

Святкування дня міста

Кафедра початкової школи облаштувала хутір «Умілі рученята», на якому діти робили аплікації з паперу, грали в рухливі ігри.

Святкування дня міста

Кафедра історії  на  хуторі « Потьомкінському »  пропонувала відвідувачам намалювати  портрети видатних  людей міста та створити  хронологічний збірник «Історія  мого міста».

Святкування дня міста

Соціально – психологічна служба організувала  хутір «Надій». Тут  учні писали побажання рідному місту до Дня народження, відгадували назви вулиць міста за назвами пам’яток, розв’язували логічні завдання.

Святкування дня міста

Результатом роботи  святкового арт – містечка «Херсон - мій рідний дім»  було  відкриття виставки учнівських робіт у холі школи,  де всі бажаючі могли ознайомитися з подарунками рідному місту, створеними юними херсонцями.

Сентябрь 2020 (31)
Август 2020 (4)