• Переглядiв:

Категорiя: Навчальна робота » Предметні свята

Проведення тижня  початкової школи

у 2013—2014 н. р.

З метою розвитку пізнавальної та творчої активності учнів, виявленню обдарованості серед молодших школярів, виховання пошани до культури і традицій українського народу та екологічного виховання з 16.12.2013р. по 20.12.2013 року проведено тиждень початкової школи. Тематика тижня була присвячена традиційним зимовим святам.

Вся школа була прикрашена витинанками, які вирізали учні та батьки 1-4их класів. Вхід школи прикрашала  композиція, присвячена зимовим святам. Це і Сніговик з календарем тижня, і Поштова Скринька для листів Діду Морозу, і за навіс із біло-голубих сніжинок, і вітраж вхідних дверей, виконаний технікою витинанки. Усіх порадувала незвична виставка ілюстрацій портретів Діда Мороза з різних країн світу та тематична виставка малюнків «Зимовий вернісаж», прикрашених витинанками і сніжинками. Цілий тиждень дітлахи школи мали можливість написати листа Діду Морозу.

Тематика першого  дня  була «Зима іде! Свята веде!» Всі малюки прийняли участь у святковій лінійці, на якій співали веселі зимові пісні, водили хороводи, посівали та колядували,  згадуючи всі зимові свята. Учні 3-А класу (класний керівник Мовенко І.М.) в цікавій віршованій формі познайомили всіх з традиційними українськими звичаями святкування свята Миколая, Нового року, Різдва та інших зимових свят.

Тиждень початкової школи 2013-2014 н.р.

В цей день на другому і третьому поверхах початкової школи діти прикрашали ялинки іграшками, зробленими власноруч, водили хороводи, дивилися Мульт-парад зимових казок. Всім – і дорослим, і малим, було цікаво і весело.

Другий день був присвячений екологічному вихованню. На першому поверсі школи пройшла виставка альтернативних ялинок, зроблених з уживаних матеріалів та побутових відходів: поліетилену, пластику, картонних упаковок, жерстяних банок, деталей зламаної техніки, навіть медичних гумових рукавичок, тощо. Фотографії оригінальних ялинок відправили на конкурс «ЕКО-ЯЛИНКА» до редакції дитячого журналу «ЗІН».

Тиждень початкової школи 2013-2014 н.р.

В цей день відбулося і дефіле «Новорічних Еко-костюмів» під керівництвом Глущенко Н.Б. Представники кожного класу під музичний супровід демонстрували витвори своїх «домашніх ательє», в яких дизайнерами  і кравцями одягу  були члени родини, а моделями -  наші маленькі учні.

Тиждень початкової школи 2013-2014 н.р.

А учні 3-іх класів запросили до актової зали першокласників на виставу «Зимові свята в народному календарі», на якому і казку подивилися «Колобок на сучасний лад», і виступ танцювального ансамблю «Кендіс», і дізнались багато цікавого про зимові святкування за народним календарем.

Тиждень початкової школи 2013-2014 н.р.

Свої таланти продемонстрували і учні 2-4-их класів на конкурсі Дикторів телебачення. Журі під керівництвом Жмак Н.Г. вибрало найкращих читців віршованих творів з кожного класу. Вони були нагороджені грамотами і солодощами.

А в цей час по поверхам початкової школи проходив «Зиммовий флеш-моб», на якому так весело і корисно можна відпочити під час перерви.

Цей цікавий день був висвячений  журналістами «Скіфії» у новинах по Херсонському телебаченню.

19 грудня в день Святого Миколая гостей чекали у кожному класі на святах: «Миколаю, прийди до нас!» (2-А клас), «Святкуємо разом» (2-В клас), «Всі чекають Миколая» (4-А клас), «День Святого Миколая» (2-Б, 4-Б класи), «Радо свято Миколая зустрічати» (4-В, 4-Гкласи). А старші учні для маленьких першокласників показали справжнє дійство з піснями, танцями і сценками.

Тиждень початкової школи 2013-2014 н.р.

Закінчився тиждень святковою лінійкою «Як ми на вечорницях побували», на якій учні 4-А, В класів під керівництвом Кириченко Н.В. та Ребрій Н.М. вчили дітлахів  Святу вечерю готувати, гостей зустрічати, у веселі ігри грати та смачні вареники з пиріжками їсти.  На лінійці підвели підсумки тижневих конкурсів, нагородили переможців та запросили всіх бажаючих на ярмарок-продаж «І спекли ми щось смачненьке».