• Переглядiв:
  • Дата: 4-02-2014, 21:13
4-02-2014, 21:13

Поради батькам при підготовці випускників до ЗНО

Категорiя: Батькам » Професійний вибір учнів: що необхідно знати батька

Поради батькам

при підготовці випускників до ЗНО

1.     Не тривожтесь про кількість балів, яку Ваша дитина отримає під час ЗНО. Поясніть їй, що кількість балів не є показником її можливостей.

2.     Не підвищуйте тривожність дитини напередодні ЗНО, бо це негативно позначиться на результатах тестування.

3.     Забезпечте вдома зручне місце для занять і слідкуйте, щоб дитині ніхто не зважав.

4.     Допоможіть дитині розподілити теми підготовки по днях.

5.     Ознайомтеся з методикою підготовки до тестування. З програмою "Абітурієнт-2014" Ваші діти можуть потренуватись у виконанні аналогічних до ЗНО тестових завдань. Адже тестування відрізняється від звичайних для неї письмових та усних іспитів.

6.     Під час таких тренувань привчайте дитину орієнтуватися в часі та вміти його розподіляти.

7.     Підбадьорюйте дитину, підвищуйте її упевненість в собі.

8.     Контролюйте режим підготовки до ЗНО, не допускайте перевантажень.

9.     Зверніть увагу на харчування дитини. Такі продукти, як риба, сир, горіхи, курага тощо стимулюють роботу головного мозку.

10.                Напередодні ЗНО забезпечте дитині повноцінний відпочинок. Вона має відпочити і добре виспатися.

11.                Не критикуйте дитину за незадовiльнi результати оцінювання.

Пам’ятайте: головне – знизити напруженість і тривожність дитини та забезпечити їй необхідні умови для занять.