Iнформацiя до новини
  • Переглядiв:
  • Автор: webmaster
  • Дата: 11-02-2014, 20:56
11-02-2014, 20:56

Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє

Категорiя: 70 років Херсонській області » Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє

Навчальні аудиторії, холи, коридори, рекреації є затишними, утримуються охайно, вирізняються сучасними тенденціями в оформленні, єдністю стилів, використаних  в інтер’єрі, що впливає на позитивний клімат життєдіяльності школи. Стан матеріально-технічного забезпечення навчальних кабінетів, спортивного залу відповідає вимогам Положення про навчальні кабінети.

Укріпленню та розвитку матеріально-технічної бази школи сприяє участь учнів та батьків у соціальних програмах. У 2011 році школа отримала мультимедійний навчальний набір:  суперсучасну інтерактивну дошку, проектор, комп’ютер. Адміністрацією закладу проводиться велика робота щодо збереження шкільного майна та благоустрою прилеглої території. У 2011 році за перемогу у конкурсі «Краще шкільне подвір’я» педагогічний та учнівський колектив нагороджені «Листом подяки» Херсонського міського голови.

За рахунок коштів міського бюджету здійснюється фінансування ремонту спортивної зали.

Школа продовжує приймати участь у Міжнародних освітніх програмах розвитку інформаційного суспільства Intel - за рахунок гурткової роботи у 8 класі продовжено навчальний курс «Комп’ютерні технології для місцевої спільноти» (учитель – фасилітатор Ігнатенко А.Є.). Участь у даному проекті розширяє можливість залучення учнів до практичного застосування комп’ютерної техніки у навчанні, розвитку і формуванні у школярів життєво необхідних навичок, знаходження потрібних для саморозвитку ресурсів, вміння визначати пріоритети, ставити навчальні завдання без сторонньої допомоги.

У жовтні-листопаді 2013 року колектив школи прийняв участь у конкурсі Національного проекту «Відкритий світ» і став одним з переможців конкурсу «2000 шкіл» за результатами якого протягом лютого 2014р. планується отримати і встановити в школі сучасне навчальне обладнання та доступ до єдиного освітнього порталу.

Відбулося збільшення швидкості мережі Internet з 20 Мб/с до 100 Мб/с.

Продовжує роботу проект «Щоденник.ua», що створює єдину освітню мережу для всіх учасників навчального проекту та сприяє вдосконаленню навчально-виховного процесу та інформатизації школи.

За роки існування школа стала храмом науки, місцем, де навчаються та працюють ентузіасти – однодумці. Педагогічний колектив становить єдину команду, життєві орієнтири якої спрямовані на плекання майбутньої української нації.

Експертна рада іміджевої програми „Лідери ХХІ століття ” надала значну оцінку діяльності педагогічному колективу школи. За видатні професійні досягнення, лідерство в освоєнні та запровадженні сучасних методів навчання, вагомий внесок у інтелектуальний розвиток української нації колектив школи відзначено Почесним дипломом „100 кращих підприємств України„.

У 2010 році школа брала участь у обласному конкурсі «Школи Херсонщини – 2010» та виборола І місце у номінації «Школа сучасних освітніх технологій».

У 2013 році заклад, очолюваний Мітковською  І.А., справжнім новатором у сфері удосконалення навчально-виховного процесу, став одним із переможців Загальнонаціональної громадської акції «Флагмани освіти і науки України». Протягом останніх трьох років педагогічний та учнівський колектив школи перемагає у міському конкурсі «Краще шкільне подвір’я».

За останні роки зросла кількість переможців Всеукраїнських олімпіад і конкурсів з навчальних дисциплін.

Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє
Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє
Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє

Робота педагогічного колективу була спрямована на залучення учнів до науково-пошукової діяльності у секціях МАН. Учні працюють у 12 секціях, найбільший інтерес виявляють до роботи в секціях: іноземна мова (англійська, французька, німецька), українська, світова літератури, біологія, екологія, селекція і генетика, валеологія, Internet- технології та Web – дизайн, мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми, фінанси, грошовий обіг і кредит. У поточному році для участі в конкурсі МАН було представлено 7 робіт учнів 9-х -11х з класів з англійської та французької мов, хімії, біології, екології, економіки, інформатики. У І етапі 3 учасника були нагороджені дипломами 1 – відзначений грамотою.

Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє
Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє
Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє
Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє
Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє
Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє
Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє
Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє
Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє
Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє
Школа №27: минуле, сьогодення, майбутнє

Випускники 11-Б класу взяли участь у І та ІІ етапах турніру юних інтелектуалів «Знай українське» (test online.com /intellect), отримали сертифікати. Предметами турніру була українська література, історія України, математика.

У 2013-2014 навчальному році

Перемоги у конкурсах вибороли:

ІІ Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів, у номінації «Краща 2D-растрова графіка» Вахрушина Г., 11-А клас - ІІ місце, вчитель Сомченко І.М.

ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка:

Чернишенко Тетяна Олександрівна,11-Б – І місце (міський етап), вчитель Сухенко Н.А.

ХІV Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика:

Чернишенко Тетяна Олександрівна, 11-Б – І місце міський і ІІ місце обласний етапи, вчитель Сухенко Н.А.

Пендак Катерина Сергіївна, 8-А - ІІІ місце, вчитель Шевченко А.І.

Всеукраїнський конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій у номінаціях:

- «Користувач ПК»:

Вахрушина Ганна В’ячеславівна, 11-А - І місце (міський етап), ІІІ місце (обласний етап), вчитель Сомченко І.М.;

- «Web-дизайн»:

Сенчишен Денис Олександрович, 10-Б - ІІІ місце (міський етап), вчитель Манько І.О.

Для приєднання України до Болонського процесу та її входження до загальноєвропейського освітнього і наукового простору педагогічний колектив продовжує впроваджувати Європейські стандарти у практику викладання іноземних мов. Учителі широко використовують навчально-методичні комплекси з англійської, французької та німецької мови видавництв Оксфорд, Лонгмен, Прожект, Клікон, Трамполіно, Санфрантьєр, тощо.

За результатами вивчення англійської мови у профільних класах 100% учнів показують високий та достатній рівень навчальних досягнень. Рівень знань з цього предмета дає можливість учням не лише читати і писати, а й вільно спілкуватися англійською мовою. Наша школа продовжує запроваджувати досвід вивчення іноземної мови за французькими стандартами  в Україні.

Уже традиційними стали зустрічі учнів школи з носіями мови, що дозволяє їм випробовувати свої знання з іноземної мови, підвищувати мотивацію до навчання, відкривати світ з допомогою проектів Міжнародного співробітництва.

З минулого навчального року започатковано проведення  навчальної практики у Великій Британії. Під час осінніх канікул група учнів разом з учителями відвідали місто Оксфорд де навчалися у місцевій школі Oxford school of English – школа для дітей, для яких англійська мова не є рідною.

Програма подорожі включала також відвідування історичних місць, музеїв та пам’яток архітектури міст Оксфорда та Лондона. Діти склали тест на рівень знання англійської мови та отримали сертифікати, які підтвердили їхні знання на рівні В1 (рівень самостійного користувача). Учителі також мали змогу навчатися. Вони ознайомились з сучасними методиками викладання англійської мови та отримали сертифікати рівня САЕ ( високий рівень знання).

 В цьому році під час зимових канікул група учнів перебувала у м. Лондон протягом 10 днів, діти проживали в англійських сім’ях. Школярі познайомилися з пам’ятниками архітектури м. Лондон: Біг Бен,Вестмінське абатство, будівлю Парламенту, фортеця Тауер та Тауерський міст, Собор Св. Павла, вони були вражені Галереєю шепоту.  Вони здійснили подорож до літньої резиденції королеви   у він зорі, м. Оксфорд, Грінвіч, прогулянку по р. Темза, відвідали зимовий парк розваг де побачили фігури побудовані із льоду та снігу, студію Уорнер Бразерс, де проходили зйомки фільму Гаррі Поттера.

Дружба  наших школярів з французькими дітьми коледжу «Анні» при посольстві Франції в Україні у м. Києві сприяє ознайомленню з французькими традиціями та сприяє удосконаленню навичок володіння французькою мовою.

Під час відвідування школи учні проживали у сім’ях  дипломатів, справжніх французів; відвідували уроки у школі та стали учасниками різноманітних подій та заходів,які проводились на той час у школі.

Учні школи постійно беруть участь у конкурсному відборі за „Програмою обміну майбутніх лідерів” (FLEX), який фінансується Державним департаментом США за підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні. Щороку 5-7 учнів успішно проходять  три тури цього конкурсу.

Прагнення навчатися впродовж усього життя є характерним для педагогічного та учнівського колективів школи. Ось чому система методичної роботи спрямована на те, щоб навчити вчителя швидко адаптуватись у сучасних умовах, вчасно озброюватися новими професійними знаннями і вміннями, створювати умови для переходу на новий рівень професійної майстерності, вчитися працювати по-новому.

Основними завданнями методичної роботи є підвищення рівня теоретичної фахової підготовки кожного вчителя, підвищення професійної компетентності педагогічних кадрів, підготовка їх до атестації, упровадження в практику роботи прогресивних технологій навчання та виховання, організація роботи з обдарованими учнями, підвищення результативності педагогічної праці.

За  структурою методичної роботи  у школі працює науково-методична рада: 8 методичних об’єднань вчителів-предметників та методичного об’єднання класних керівників.  До складу методичної ради входять: директор, заступники директора з навчально-виховної, заступник директора з виховної роботи, керівники методичних об’єднань, досвідчені вчителі, практичний психолог.

Робота методичної ради спрямована на розвиток творчих здібностей учителів, на пошук власних методичних знахідок та впровадження перспективного педагогічного досвіду, інноваційних технологій у викладанні навчальних предметів. Методична рада координує та корегує роботу кожного методичного об’єднання і спланована на вирішення методичних проблем області, міста, школи. Усі методичні об’єднання мають плани роботи, затверджені директором школи. 

скачать dle 10.1русский торрент трекер
Вибачте, але Ви зайшли на сайт, як незареєстрований користувач!
Ми рекомендуємо Вамзареєструватися або увiйти пiд своїм iм'ям.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *

Хмаринка тегів

Архів новин

Сентябрь 2020 (31)
Август 2020 (4)
Июнь 2020 (5)
Май 2020 (34)
Апрель 2020 (48)
Март 2020 (29)
^