• Переглядiв:
17-03-2014, 20:29

Категорiя: Навчальна робота » Предметні свята

Тиждень інформатики 2013-2014 н.р.

З метою поглиблення і розширення знань, підвищення інтересу до предмету інформатики, розвитку особистісних якостей та інтелектуальних здібностей учнів з 3 по 7 лютого у школі було проведено тиждень інформатики під гаслом «У форматі 3D».

Тиждень інформатики 2013-2014 н.р.

У понеділок 3 лютого відбулася святкова лінійка, на якій було висвітлено сучасні світові здобутки в області інформаційних технологій, проголошені заходи і цікаві події, які мали відбутись протягом цього тижня. Також було відзначено найактивніші класи-учасники конкурсу «Бобер-2013»: 5-А, 8-А, 9-А,Б, 11-Б.

Тиждень інформатики 2013-2014 н.р.

Також в цей день проводились уроки-тренінги «Подорож країною Інтернет», гра «Інтернет: за та проти. Правила поведінки в мережі».

Тиждень інформатики 2013-2014 н.р.

У вівторок 4 лютого на перервах здійснювався показ відео про безпеку в Інтернеті, проведена вікторина з інформатики «Найрозумніший» для учнів 6 класів у якій здобули перемогу наступні учні: Пендак В. (6-А), Дорошенко В. (6-Б), Мінаєв К. (6-В), конкурс презентацій, бюлетнів та буклетів з теми «Безпечний Інтернет» переможці: Чиньоний В. (9-А), Колеснікова Н. (10-А), Лисенко А. (10-Б), Вахрушина Г. (11-А), Семак В. (11-Б), Крощенко О.(11-Б).

Тиждень інформатики 2013-2014 н.р.

Середа 5 лютого : конкурс стереограм «Знайди тваринку», виставка 3D-виробів. Працював відеосалон з показу фільмів у форматі 3D.

Тиждень інформатики 2013-2014 н.р.

Серед учнів 5 – 11 класів був проведений конкурс стіннівок, у яких учні відобразили новітні досягнення і перспективи розвитку в області інформатизації суспільства та використання комп’ютера у різних галузях на сучасному етапі. Цікаві та змістовні стіннівки підготували такі класи: 4-А, 5-А, 6-В, 8-Б.

Протягом тижня діяла виставка «3D малюнків» і стенд «Як зробити 3D окуляри власними руками».

Тиждень інформатики 2013-2014 н.р.

У четвер 6 лютого у актовій залі пройшла інтелектуальна гра «Брейн-ринг» з інформатики для учнів 4-х класів, яка складалась з наступних етапів: організаційного, проведення боїв (1 бій, 2 бій, фінал), підведення підсумків гри. Кожна команда запропонувала назву: 4-А клас - «Розумні ноутбуки»,  4-Б клас - «Веселі смайлики»,   4-В клас - «Apple», 4-Г клас - «Мишки-програмишки» та девіз. Завдання були цікаві та різноманітні. Команди давали відповіді на питання, розгадували загадки, анаграми, ребуси, стереокартинки, складали алгоритми. Вболівальники були задіяні протягом всієї гри. під час проведення заходу вчителі продовжували розвивати пізнавальну активність учнів, пам'ять, уміння аналізувати, логічно мислити, виховували взаємоповагу. Між конкурсами проводились музичні паузи: виступ танцюристів клубу «Браво» під керівництвом І.М. Бондаренко. Перемогу отримала команда 4-Б класу - «Веселі смайлики».

Тиждень інформатики 2013-2014 н.р.

Також проводився майстер-клас «Створення 3D фотографій у програмі Photoshop» для учнів 8-х класів. Учні дізнались історію створення анагліфного методу, переваги та недоліки використання цього методу. Були розглянуті три способи створення 3D фотографії у програмі Photoshop. Школярі, працюючи за комп’ютерами, використовували різні способи створення 3D фотографій. Цей захід сприяв розвитку творчих здібностей учнів, вихованню потягу до краси, радості життя, потреби його творчого оновлення, упевненості в собі.

7 лютого для учнів 7 класів було проведено вікторину з інформатики «Найрозумніший». Захід сприяв розвитку логічного та інформаційного мислення учнів, уважності, спостережливості, поглибленню знань інформатики, формуванню вмінь висловлювати власні думки, прагнення успіху. Переможцями стали наступні учні: Карпіна К. (7-А), Пушенко А. (7-Б).

Тиждень інформатики 2013-2014 н.р.

На лінійці відбулося підведення підсумків тижня та нагородження учнів-переможців олімпіад, турнірів, конкурсів з інформатики та інформаційних технологій, також були відмічені учнів, які брали активну участь у проведенні тижня інформатики.

Тиждень інформатики 2013-2014 н.р.

За активну участь у заходах тижня інформатики оголосити подяку

·        учням:

-         Рудун Юлії (8-Б клас),

-         Чиньоному Вадиму (9-А клас),

-         Колесніковій Надії (10-А клас),

-         Лисенко Аліні (10-Б клас),

-         Вахрушиній Ганні (11-А клас),

-         Семак Вікторії (11-Б клас),

-         Крощенко Олексію (11-Б клас),

·        учителям:

-         Ананьєвій О.М.,

-         Ігнатенко А.Є.,

-         Манько І.О.,

-         Сомченко І.М.

Наказ по школі від 07.02.2014 № 15 «Про підсумки проведення тижня інформатики». Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально – виховної роботи Плакун Т.М.

Май 2019 (9)
Апрель 2019 (24)