• Переглядiв:
25-03-2014, 16:44

Категорiя: Навчальна робота » Конкурси

Вітаємо!

З 15 грудня по 30 грудня 2013 року учениця 11-А класу Вахрушина Ганна взяла участь у ІІ Міжнародному відкритому дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів і посіла ІІ місце у номінації «Краща 2D-растрова графіка».

Даний захід був організований на базі Винницького національного технічного університету. Конкурс проводився з метою підвищення рівня знань, умінь та навичок серед студентів і учнів у галузі Інтернет-технологій та комп’ютерної анімації, а також з метою залучення талановитої молоді до роботи з сучасними інформаційними та мультимедійними технологіями.

У конкурсі 2013-2014 навчального року взяли участь понад 900 робіт, підготовлених молодими людьми з Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Одеської, Черкаської, Сумської, Кіровоградської, Рівненської, Луганської, Полтавської, Херсонської областей України та з інших країн світу.

Складність полягала у тому, що про тему кваліфікаційної роботи учасники дізнаються тільки перед початком конкурсу - 15 грудня. «Спорт-запорука здоров’я» такою була тема ІІ міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів.

Колектив школи щиро вітає переможницю та бажає подальших успіхів, творчої наснаги та нових досягнень у майбутньому!