• Переглядiв:
30-10-2014, 17:26

Семінар учителів-словесників

Категорiя: Навчальна робота » Семінари

Скачать презентацію семінару:Шаблоны для dle 10 - 10.1seminar-uchiteliv-slovesnikiv.pptx [ b] (cкачиваний: 61).

22 жовтня 2014 року на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбувся семінар Традиційні та інноваційні підходи у створенні креативно-інтелектуальної особистості на уроках української мови і літератури для вчителів-словесників у рамках засідання Школи вчителя-початківця.

Досвідом роботи ділилися вчителі-словесники: Бойко В.І., учитель вищої категорії (урок української мови у 5 класі з теми: “Другорядні члени речення”) та вчитель вищої категорії, “старший учитель”  Манько І.М. (інтерактивний урок у 8 класі з теми: “Підмет – головний член речення. Способи вираження підмета”).

Використовуючи традиційні та інтерактивні методи й прийоми на уроках, учителі вдосконалюють мовну культуру, розвивають творчий потенціал учнів, формують уміння бачити й розуміти красу світу. Уроки пройняті патріотичною тематикою, ідеєю єдності та цілісності народу.

Семінар учителів-словесників

Январь 2022 (10)