• Переглядiв:
17-11-2014, 21:21

Категорiя: Навчальна робота » Предметні свята

Тиждень словесності

Святково прибрана школа, вислови  про мову, малюнки до творів українських письменників, рушники, яскраві стрічки, барвисті віночки, сотні вишиванок.

Це в нашій школі проходить Тиждень української словесності. . Конкурси, зустрічі, екскурсії у плані цього щорічного шкільного свята.

Тиждень словесності

Творчо, натхненно, з неймовірним ентузіазмом проходить конкурс «Лийся дзвінко, українська пісне!», який збагатив знання учнів про народну пісню, про звичаї,  традиції та обряди українців. Активність учнів засвідчила велику любов до народної творчості, гордість за український народ, який має славне минуле і багату спадщину.

Тиждень словесності

В атмосфері духовної гідності й просвітленості пройшли зустрічі з митцями красного письменства Анатолієм Кичинським, Раїсою Татарковою, у минулому вчителем історії нашої школи.

Участь учнів  у популярному Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, святковий ярмарок, пересипаний народною мудрістю.

Усе це дарує надію на невичерпність того джерела, яке зветься «українське слово» і запевняє, що херсонська земля ніколи не збідніє на таланти, що молоде покоління усвідомлює свою приналежність до нації Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка і готове брати участь у культуротворчих  процесах нашої держави.

Тиждень словесності

Висловлюємо подяку родинам наших учнів за співпрацю, підтримку та активність у підготовці та проведенні Тижня словесності.

Май 2019 (9)
Апрель 2019 (24)