» » » День цивільного захисту з елементами комплексного об’єктового тренування
26-02-2015, 20:51

День цивільного захисту з елементами комплексного об’єктового тренування

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День цивільного захисту з елементами комплексного об’єктового тренуванняНа виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради № 70 від 09.02.2015 року «Про проведення єдиного Дня цивільного захисту з елементами комплексного об’єктового тренування в загальноосвітніх навчальних закладах міста в 2015 році», з метою забезпечення готовності учасників навчально-виховного процесу до дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів, створення умов для надійного захисту учнів та стійкого управління під час виконання завдань цивільного захисту було проведено День цивільного захисту. Вся  необхідна  документація   підготовлена у повному обсязі. Відпрацьовано «Кодекс цивільного захисту України» та інші нормативні документи згідно з вимогами керівних документів Міністерства   надзвичайних   ситуацій.

День цивільного захисту з елементами комплексного об’єктового тренуванняДень цивільного захисту було розпочато організаційною лінійкою, на яку запрошено начальника відділення групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення  старшого лейтенанта служби цивільного захисту Сіроштана С.В., сапера Базарова В.О. та командира відділення обласної аварійно-рятувальної служби Гадючка Г.Л.

З метою ознайомлення із специфікою роботи  аварійно-рятувального  загону спеціального призначення, популяризації та поглибленню знань з безпеки життєдіяльності, підвищенню рівня обізнаності дітей діям при виникненні надзвичайних ситуацій з учнями школи було проведено лекції та бесіди, практично-показові заняття з виявлення вибухонебезпечних предметів.

День цивільного захисту з елементами комплексного об’єктового тренування

На перервах протягом дня працювала радіогазета, відеосалон. Діти переглянули низку відеофільмів: «МНС попереджає»,  «Азбука безпеки», «Система цивільного захисту»,  «Надзвичайні ситуації, їх класифікація, попередження».

День цивільного захисту з елементами комплексного об’єктового тренуванняСеред учнів 3-4 класів проведено конкурс малюнків «Надзвичайні ситуації очима дітей». Учні 5-11 класів взяли участь у конкурсі  бойових листків. Члени гуртка «Школа безпеки» (керівник Шапіро Ю.І.) провели «майстер-класи» «Надання першої медичної допомоги при пораненнях», «Тренування з одягання індивідуальних засобів захисту органів дихання».

День цивільного захисту з елементами комплексного об’єктового тренуванняДіяли: виставка літератури  «Природні катаклізми» та  ввиставка вибухонебезпечних предметів та засобів їх виявлення. Учні 6-х класів опрацювали план евакуації з будівлі школи. Ппроведено години спілкування за темою «Як діяти в умовах виникнення надзвичайних ситуацій (терористичних або диверсійних актів)», ппсихологічні тренінги. На уроках фізичної культури  учні долали перешкоди, були учасниками  спортивних естафет.

По ввідній „Повітряна тривога! Укриття при раптовому нападі"  учнів та персонал закладу було евакуйовано у підвальне приміщення житлового будинку за адресою Будьонного, 10.

На підсумковій лінійці підведено підсумки, нагороджено переможців конкурсів та спортивних змагань.