• Переглядiв:

Категорiя: Навчальна робота » Предметні свята

Проведення Тижня  початкової школи

у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27

з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради

Проведення Тижня  початкової школи

З метою розвитку пізнавальної та творчої активності учнів, виявленню обдарованості серед молодших школярів, виховання пошани до культури і традицій українського народу та екологічного виховання з 02.03.2015р. по 06.03.2015 року у спеціалізованій школі №27 розпочато Тиждень початкової школи, присвячений традиційним весняним святам.

Вся школа була прикрашена різнокольоровими помпонами, дитячими малюнками, весняними  екібанами, які робили власноруч діти та батьки.

Тиждень розпочався  святковою лінійкою,  на якій маленькі українці   співали веселі весняні пісні, заклички. Театралізоване дійство зустрічі Весни завершило дефіле «Весняночка-паняночка». Оплесками вибрали найкращий костюм «Весни».

По класам пройшов марафон народних приказок і прикмет: «Народ скаже, як зав’яже». Мульт-парад весняних казок продовжив свято відкриття Тижня.

Проведення Тижня  початкової школи