» » » Результативність участі учнів спеціалізованої школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад 2014-2015 н.р.
Iнформацiя до новини
  • Переглядiв:
  • Автор: webmaster
  • Дата: 4-03-2015, 21:02
4-03-2015, 21:02

Результативність участі учнів спеціалізованої школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад 2014-2015 н.р.

Категорiя: Навчальна робота » Наші досягнення

Результативність участі

учнів  Херсонської спеціалізованої школи № 27  

у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад

2014-2015 н.р.


Прізвище, імя учня Клас Предмет Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1 Третьяк Карина Олександрівна 8-А біологія  ІІ   Зубко Н.І.
2 Шевченко Вікторія Сергіївна 8-А біологія  ІІ   Зубко Н.І.
3 Сушков Кирило Іванович 8-Б біологія  ІІ   Зубко Н.І.
4 Савицька Єлизавета Генадіївна 9-А біологія  ІІІ   Зубко Н.І.
5

Покропивний Едуард Валерійович

10 біологія  ІІІ   Зубко Н.І.
6 Сергеєва Римма Павлівна 10 біологія  ІІІ   Зубко Н.І.
7 Сенчишен Денис Олександрович 11-Б біологія  ІІ   Зубко Н.І.
8 Молчанов Станіслав Костянтинович 11-Б біологія  ІІ   Зубко Н.І.
9 Суслова Тетяна Олександрівна 11-Б  біологія  ІІ   Зубко Н.І.
10 Третьяк Карина Олександрівна 8-А

українська мова

та література

ІІ   Манько І.М.
11

Сергеєва Римма Павлівна

10

українська мова

та література

ІІ

 Бойко В.І.,

Сухенко Н.А.

12 Сушков Кирило Іванович 8-Б хімія  ІІІ Гавенко Л. О.
13 Сенчишен Денис Олександрович 11-Б хімія  ІІ  Гавенко Л. О.
14 Іванько Аліна Олександрівна 11-Б хімія  ІІІ  Гавенко Л. О.
15 Нікітенко Артем Романович 6-А математика  ІІ Вознесенська Л.М.
16 Мельник Денис Миколайович 6-В математика І Сомченко І.М.
17 Гридін Павло Олександрович 7-А математика ІІ  Сомченко І.М.
18 Швецов Данило Андрійович 7-А математика ІІІ Сомченко І.М.
19 Карпенко Світлана Юріївна 10 математика ІІІ Вознесенська Л.М.
20 Третьяк Карина Олександрівна 8-А

англійська мова

ІІІ Шнабська Н.П.
21 Савицька Єлизавета Геннадіївна 9-А англійська мова ІІІ Шнабська Н.П.
22 Паньшина Діана Геннадіївна 9-А англійська мова ІІІ Шнабська Н.П.
23 Пендак Катерина Сергіївна 9-А англійська мова ІІІ Шнабська Н.П.
24

Сергеєва Римма Павлівна

10 англійська мова ІІІ

Бондаренко Н.В., Ставцева Н.Г.

25 Молчанов Станіслав Костантинович 11-Б англійська мова І Шнабська Н.П.
26 Кириченко Анна Олександрівна 11-Б англійська мова ІІІ Ставцева Н.Г.
27 Шнабська Тетяна Геннадіївна 11-Б англійська мова ІІІ Ставцева Н.Г.
28 Сергеєва Римма Павлівна 10  французька мова ІІІ Мельничук Т.С., Гоменюк З.П.
29 Рязанцев Дмитро Михайлович 10  інформатика ІІІ

Сомченко І.М.,

Ігнатенко А.Є.  

30 Сенчишен Денис Олександрович 11-Б інформатика ІІІ Ананьєва О.М.  
31 Іванько Аліна Олександрівна 11-Б інформаційні технології ІІІ

Ігнатенко А.Є. Сомченко І.М.

32 Бабуркіна Ірина Владиславівна 9-А  світова література ІІ Шевченко А.І.
33 Сергеєва Римма Павлівна 10  світова література ІІ Бойко В.І.
34 Мамацашвілі Каміла Михайлівна 9-А  історія ІІІ Скляренко А.О. 
35 Нагорна Ксенія Сергіївна 10  історія ІІІ Лесечко Н.В. 
36 Киця Валентин Віталійович 10  історія ІІІ

Лесечко Н.В.

37 Стеценко Дмитро горович 10  історія ІІІ

Лесечко Н.В.

скачать dle 10.1русский торрент трекер
Вибачте, але Ви зайшли на сайт, як незареєстрований користувач!
Ми рекомендуємо Вамзареєструватися або увiйти пiд своїм iм'ям.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *

Хмаринка тегів

Архів новин

Июнь 2019 (35)
Май 2019 (28)
Апрель 2019 (24)
Март 2019 (15)
Февраль 2019 (24)
Январь 2019 (15)
^