• Переглядiв:

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Вклякни перед зорею світовою,

Що пломеніє, наче креш,

Та не молися мовою чужою,

Бо, на колінах стоячи, умреш!

Щирі дитячі голоси, палкі юні серця, гарячі відкриті погляди…. Це маленькі патріоти України славлять свою мову, свою країну.

Уже за доброю традицією щороку  9 листопада у Херсонській  спеціалізованій  школі  І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням  інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради вшановують пам’ять Преподобного Нестора Літописця, відзначають День української писемності й мови, проходить І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнський національний радіодиктант  національної єдності.

День української писемності й мови

Настає хвилююча мить: лине гулкими шкільними коридорами, заповнює увесь простір і наші серця пісня «На нашій Україні». Урочисто звучать слова про велич української мови, корені  якої проросли з діалектів найдавніших праслов’янських племен,  рясними  пагонами розвинулися в часи Давньоруської держави, квітами-перлами  розцвітали у найдавніших пам’ятках культури нашого народу, у красному письменстві різних часів. Трепетно пригортають учні до своїх сердець Біблію та «Кобзаря». Школярі принесли книги з собою, щоб  засвідчити вагомість, значимість для них рідної мови. Зливаються  в одному подиху сотні дитячих голосів під час флешмобу: «Рідно мово моя українська, в світі гордо, натхненно звучи!....»

І вкотре  стає зрозумілим, що патріотизм починається зі ставлення до своєї мови.

Ноябрь 2020 (18)
Октябрь 2020 (22)