• Переглядiв:
16-11-2015, 22:32

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День толерантності

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішими, і ви побачите,

що будете не в змозі здійснити інший вчинок.”

Конфуцій.

День толерантності

Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх  у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення  взаєморозуміння,  взаємоповаги, злагоди між громадянами.

16 листопада  з нагоди Міжнародного Дня толерантності у Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбулася лінійка та розміщено килим толерантності. За ініціативою шкільного парламенту пройшла благодійна акція « Поділись теплом свого серця» для вихованців дитячого будинку « Теремок». Всі класи взяли участь у акції та передали дітям дитячого будинку іграшки, книги, одяг, солодощі . Учні грали з малечею, даруючи їм своє душевне тепло та увагу.

Октябрь 2021 (3)
Сентябрь 2021 (44)