• Переглядiв:
3-12-2015, 22:21

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

«Не дай СНІДу шанс»

Здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ і його кінцева стадія СНІД. СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.

З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом alt.

«Не дай СНІДу шанс»!  Під таким гаслом 1 грудня у школі відбувся Всесвітній день боротьби зі СНІДом . Були запрошені медичні працівники з Клініки дружньої до молоді, які розповіли учням про СНІД, показали відео сюжет та розіграли ситуації певної тематики.  Учні не забули і про символ цього дня – червону стрічку,яка  є символом боротьби зі СНІДом.alt«Не дай СНІДу шанс»

Январь 2021 (5)
Декабрь 2020 (13)