• Переглядiв:
8-12-2015, 22:37

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День збройних сил України!

8 грудня у Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  відбулося урочисте свято, присвячене Дню збройних сил України, на яке запросили  учасників АТО військової служби правопорядку у збройних силах України Херсонського ВСП молодшого  лейтенанта  Куліченка Олександра Миколайовича та молодшого сержанта Петрова Олександра Вікторовича, які виступили перед учнями  та розповіли про будні українських солдат у зоні АТО, про товаришів, які полягли на полях бойових дій , захищаючи Україну від ворога. Діти із задоволенням слухали бійців та задавали питання,висловлювали слова вдячності та  привітали солдат зі святом,  подарували їм квіти та значки із символікою школи.