• Переглядiв:
18-12-2015, 23:13

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Свято « День Святого Миколая»

18 грудня у Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів  № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської  міської ради відбулося свято « День Святого Миколая». З самого ранку на порозі школи дітей зустрічав Святий Миколай та янголятка, які роздавали дітям солодощі,  лунала музика скрипки. На свято були запрошені діти підшефних  дитячих садків № 9, №12 та їх батьки. Малечі показали Новорічну казку ,яку підготували учні нашої школи ,разом з героями казки поводили хоровод. Усі діти школи прийшли нарядно вдягнені у новорічні костюми, зроблені своїми руками. На перервах біля Новорічної ялинки відбулося дефіле, на якому діти змогли продемонструвати новорічні костюми. Найактивніший  5- А клас отримав від Святого Миколая солодкий подарунок – торт.