• Дата: 16-02-2016, 23:15
16-02-2016, 23:15

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

16 лютогоу Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради у рамках  Тижня профорієнтації відбулася зустріч учнів з представниками  Політехнічного коледжу, які ознайомили учнів з факультетами навчального закладу та умовами вступу до коледжу. Представники кожного факультету ознайомили наших учнів з майбутніми професіями та продемонстрували роботи своїх студентів. Учні  школи з великим задоволенням брали активну участь у демонстрації технічних пристроїв, задавали питання викладачам коледжу.

Тиждень профорієнтації

А учні 8 класу мали змогу взяти участь у майстер-класах від Херсонського вищого комерційного професійного училища сервісу та дизайну. Кваліфіковані професіонали показали свою майстерність у виготовленні фігурної нарізки фруктів та овочів.

Тиждень профорієнтації

У початковій школі були проведені години спілкування «Професії моїх батьків», підготовлені учнями шкільного парламенту, які ознайомили малюків з різноманіттям професій. А учні 5-х класів взяли участь у цікавій грі – подорожі« Шляхами професій», де на кожній станції на них чекали різні завдання.