• Дата: 19-02-2016, 22:37

Тиждень профорієнтації

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

17 лютого у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради у рамках Тижня профорієнтації між 9-11 кл. відбувся конкурс відеороликів «Професії нашої школи». Учні кожного класу отримали завдання створити авторський відеоролик за самостійно складеним  сценарієм, який оцінювався за такими критеріями: розкриття особливостей обраної професії, змістовність, професіоналізм виконання , оригінальність, креативність, новизна ідеї. Всі учні з великим задоволенням виконували цю роботу, показавши художню майстерність виконавців. Експертною комісією було визначено три найкращі роботи учнів, серед яких І місце посіли наші випускники – учні 11 кл.,ІІ місце - учні 9-А кл. та 10-Б кл., ІІІ місце–учні 10 -А кл. Пропонуємо вашій увазі конкурсні відеоролики наших учнів.