• Дата: 4-03-2016, 17:26
4-03-2016, 17:26

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Волонтерська допомога воїнам АТО

Армія має силу, коли в неї надійний тил. Ми маємо таким стати. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України. Допомога військовослужбовцям може бути різною. Головне мати бажання. Навіть  душевні листи, малюнки від дітей надихають їх, дають наснагу далі жити і воювати.Тому учні нашої школи вже не вперши підтримують воїнів АТО. Протягом тижня  учні плели москувальну сітку, писали воїнам листи, малювали малюнки, збирали продукти тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів і захищає нас, даруючи нам мирне небо над головою. А 3 березня діти та вчителі разом з директором школи Іриною Анатоліївною передали москувальну сітку, листи, малюнки та продукти харчування військовослужбовцям і пообіцяли продовжувати розпочату волонтерську роботу.