» » » Міський конкурс «Книжковий драйв» «Book -анімація»
  • Дата: 12-04-2016, 22:06
12-04-2016, 22:06

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Міський конкурс «Книжковий драйв» «Book -анімація»

5 квітня учениця 9 – А класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Нікішина Олександра  взяла участь у  Регіональному проекті «School Book Crossing» («Шкільний бук-кросинг»), у ІІІ етапі міського конкурсу «Книжковий драйв» - «Book -анімація», який проводився серед старшокласників шкіл міста.

Вона створила власну book-анімацію (рекламу книги) мультимедійними засобами; цікаво, винахідливо прорекламувала свою улюблену книгу, яка допомогла зацікавити потенційного читача; довела, що саме цей літературний твір, ця книга варта уваги читачів-ровесників.

12 квітня на базі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради відбувся фінал конкурсу та урочисте нагородження переможців. Нікішина Олександра  посіла ІІ місце у фіналі конкурсу та отримала диплом ІІ ступеня.

Вітаємо конкурсантку та бажаємо успіхів у наступних конкурсах!