» » » Міський конкурс музично- виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії»
  • Дата: 4-05-2016, 20:30
4-05-2016, 20:30

Міський конкурс музично- виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії»

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Міський конкурс музично- виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії»

20 квітня проходив міський конкурс музично- виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії». У конкурсі взяли участь вихованці музичних гуртків Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради та отримали перемогу у різних номінаціях серед 48 колективів та солістів – інструменталістів.

У номінації інструментальні ансамблі  ансамбль скрипалів « Чарівний смичок» посів І місце,у номінації солісти- інструменталісти ( молодша вікова категорія) Безкревний Владислав посів ІІ місце, у номінайії клавішні інструмент   (середня вікова категорія)  - Нагорна Любов - ІІ місце, у номінції струнні інструменти  ( старша вікова категорія) Самойленко Роман - ІІІ місце.

Вітаємо наших переможців та бажаємо творчих успіхів!