• Дата: 1-06-2016, 16:39
1-06-2016, 16:39

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Останній дзвоник!

Ось і пролунав останній дзвоник, який став для багатьох учнів початком літніх канікул, а для наших випускників –  стартом до дорослого життя. Це дуже радісне і трішечки сумне свято – свято Останнього дзвоника!

На урочисту лінійку до Херсонської спеціалізованій школи I-IIІ ступенів№ 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради завітали гості: боєць роти «Херсон» Волошин Федір Євгенович та керівник екзаменаційного центру партнера Гетте –Інституту в Україні Неледва Ольга Костянтинівна.

Почесні гості нагородили учнів школи Міжнародними сертифікатами на рівень володіння німецькою мовою А1,передали прапор України від воїнів АТО та побажали випускникам знайти свою життєву стежину, висловили щиру вдячність учителям і батькам за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, які вони дарують дітям, а нашим юним школярам побажали гарно відпочити влітку, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Щирі слова побажань лунали цього дня і від директора школи Мітковської Ірини Анатоліївни, яка привітала учнів та нагородила похвальними листами, грамотами та подяками нашу талановиту молодь та батьків.

Октябрь 2020 (18)
Сентябрь 2020 (34)