• Дата: 6-09-2016, 21:19
6-09-2016, 21:19

Перше вересня-День знань!

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Перше вересня-День знань!Перше вересня-День знань!

Ось і розпочався новий 2016-2017 навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги до знань, до нових звершень. Першого вересня у спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбулося свято Першого дзвоника, на якому були присутні почесні гості міста - депутат Херсонської міської ради Яременко В’ячеслав Васильович та бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон» Котлюба Андрій Андрійович і Поруб Віталій Станіславович. Вони привітали школярів з початком навчального року та подарували Прапор України від воїнів АТО, яким діти допомагали плести маскувальні сітки та надавали волонтерську допомогу.

Цей день став визначним і радісним святом для кожного . Особливим у житті він став для  наших  першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях знань. Не менш важливим він став і  для одинадцятикласників. А завершили свято чудовою  піснею « Діти України», яку співали всі діти та вчителі школи, взявшись за руки в одне єдине коло – нашу велику єдину сім’ю.

Перше вересня-День знань!