• Дата: 16-09-2016, 17:05
16-09-2016, 17:05

Літній мовний табір

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення школярів

Звіт про роботу літнього мовного табору у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов № 27

Керівники груп

Англійська мова: Ващиленко А.В., Булигіна М.Д., Кушнаренко І.М., Терехова О.І., Власенко Т.С.

Німецька мова: Головач С.В.

Мета проведення: вдосконалити іншомовну комунікативну компетенцію учнів в рамках літньої мовної школи.

Напрямки проведення:  1.Країнознавство

2. Захист навколишнього середовища.

Протягом трьох тижнів з 1 по 16 червня 2016 року у Херсонській спеціалізованій школі було організовано пришкільний мовний табір. Навчання іноземній мові поєднувалося з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком. До літнього мовного табору були залучені волонтери з Америки та Німеччини. Виховний процес у таборі організовувався за тематичними днями:

1.   Відкриття табору- формування команд, визначення теми для проекту та проведення різноманітних конкурсів.

Літній мовний табірЛітній мовний табірЛітній мовний табірЛітній мовний табір

2.Дні розваг (Fun Days)- презентація команд, рухливі та інтелектуальні ігри. Робота з мультимедійною дошкою.

Літній мовний табірЛітній мовний табірЛітній мовний табірЛітній мовний табір

3.Дні Театру (Theatre Days) - Японський театр "Камішібай” для дітей. Підготовка матеріалу, обговорення, розподіл ролей.

Літній мовний табірЛітній мовний табір

4.День Музики(Music Day) - Конкурс на найкращій спів у караоке.

Літній мовний табірЛітній мовний табір

5.День казки (Fairytale Day)-Підготовка та інсценування казки «Alice in Wonderland».Літній мовний табірЛітній мовний табір

6.Дні Проектів (Project Days)- Робота з проектами та захист.

Літній мовний табір Літній мовний табірЛітній мовний табірЛітній мовний табір

7.День кіно( Cinema Day) - Перегляд фільмів, обговорення.Літній мовний табірЛітній мовний табір

8.Закриття табору- Підведення підсумків, отримання сертифікатів.

Літній мовний табір Літній мовний табір

Учні мали змогу брати участь в ігрових програмах – вікторинах, мовознавчих калейдоскопах, конкурсах караоке та інше. Із великим задоволенням учні взяли участь у створенні проектів. Вихованці пришкільного табору визначили проблеми довкілля та зазначили шляхи їх подолання.

Проводились спортивні розминки, ігри, індивідуальні та командні змагання. Учні провели багато інших цікавих хвилин спілкування іноземною мовою. У роботі використано різні інтерактивні методики, відео- та аудіо-матеріали, конкурси, вікторини, призи та сюрпризи.

Ці види діяльності спонукали дітей вчитися розмовляти та спілкуватися іноземною мовою. Кожен учасник літнього табору взяв участь в анкетуванні та здобув сертифікат учасника.