• Дата: 19-09-2016, 21:00
19-09-2016, 21:00

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День міста Херсона!День міста Херсона!

Протягом трьох днів – 16, 17 і 18 вересня   херсонці відзначали 238-у річницю з дня заснування міста. Цього року святкування відзначалося багатьма новинками. Саме на території «Херсонської фортеці» і проходили більшість святкових заходів. Парк розбили на кілька зон, де  виступали місцеві артисти, студенти, учні шкіл.  Крім того, в рамках Дня містапроводилися театральні вистави, літературні зустрічі, екскурсії, квести, уроки малювання, виносні музейні експозиції, виставка квітів, спортивні змагання тощо.      Наша школа разом з іншими школами Суворовського района представила композицію, яка є символом міста Херсона. Вона дуже сподобалась всім мешканцям міста, тому кожен намагався сфотографуватися біля неї.

День міста Херсона!

Не пройшло це свято непоміченим і для наших учнів .16 вересня 2016 р. у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбулася загальношкільна урочиста лінійка, присвячена Дню міста Херсона «Херсону – 238». Діти із задоволенням співали пісні про місто Херсон, читали вірші, танцювали. Скрізь панував святковий настрій.

День міста Херсона!

Протягом двох тижнів учні нашої школи знімали документальний фільм « Херсону- з любов’ю»та стали лауреатами І міського фестивалю – конкурсу тематичних фільмів « Херсону- з любов’ю» з нагоди відзначення 238 річниці заснування міста Херсона і були нагороджені Грамотою та Подякою від мера міста Володимира Миколаєнка.

Октябрь 2020 (18)
Сентябрь 2020 (34)