» » » Обласний конкурс на підтримку воїнів антитерористичної операції «Душею прагнемо до миру»
  • Дата: 11-11-2016, 22:14
11-11-2016, 22:14

Категорiя: Робота учнів у гуртках, Виховуємо патріота

Обласний  конкурс    на підтримку воїнів антитерористичної операції    «Душею прагнемо до миру»

Обласний конкурс

на підтримку воїнів антитерористичної операції

«Душею прагнемо до миру»

З метою виховання у молодого покоління  почуття патріотизму, любові до Батьківщини, підтримки воїнів антитерористичної операції у прагненні до перемоги, проходив Обласний конкурс на підтримку воїнів антитерористичної операції «Душею прагнемо до миру». У конкурсі взяла участь та посіла ІІ місце у номінації « Листівка» з назвою « Голуб миру» учениця  5- Б класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Горбачевська Аліна ( керівник Попова М.І.)

Вітаємо  з перемогою та бажаємо успіхів у наступних конкурсах!

Март 2021 (4)
Февраль 2021 (42)