» » » День скорботи та вшанування пам’яті жертв голодомору
  • Дата: 25-11-2016, 22:29
25-11-2016, 22:29

День скорботи та вшанування пам’яті жертв голодомору

Категорiя: Шкільні свята, Виховуємо патріота

День скорботи та вшанування пам’яті

жертв голодомору

25 листопада 2016 р. у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим  вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради з метою гідного вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні відбулися заходи, присвячені Дню скорботи . Розпочався День із  загальношкільної лінійки « Трагічні події голодомору в житті українського народу» , де діти поринули в історію та відчули весь трагізм тих подій. Вшановуючи пам'ять жертв голодомору, діти запалили свічку скорботи. Разом з вчителями розбудували експозицію « Стоїть в скорботі матиУкраїна» та провели міні- екскурсію для учнів початкових класів « Пам’ятаємо, щоб не забути».У кожному класі пройшла єдина виховна година « У пам’яті про скорботний 33-й рік», а на перервах  проходила демонстрація фільму – хроніки « Голодомор в Україні».

День скорботи та вшанування пам’яті    жертв голодомору