» » » Міські змагання з морського багатоборства
14-11-2016, 22:30

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Міські змагання з морського багатоборства

З метою виховання учнівської молоді на славних традиціях флоту, формування здорового способу життя та підготовки юнаків до служби у лавах Збройних сил України на базі Херсонської державної морської академії відбулисяміські змагання з морського багатоборства серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсона.

У поєдинку сили та витривалості взяла участь команда Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради « Катран» ( керівник команди Шапіро Ю.І.) Команда продемонструвала високий рівень підготовки в усіх конкурсах, проте сильнішими у номінації « Перетягування канату» за рішенням суддівського журі визнана команда учнів нашої школи, яка посіла ІІІ місце та отримала Диплом. Вітаємо команду у складі: Духновського Євгена, Хороленка Всеволода, Ляшока Андрія, Власюка Артема, Породзінського Дмитра та бажаємо успіхів у змаганнях!