» » » Вітаємо переможців зі спортивного орієнтування
2-12-2016, 21:08

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможців зі спортивного орієнтування

Спортивне орієнтування – це вид спорту, який надзвичайно активно розвивається, і в останні роки завойовує все більшу популярність серед молоді. Найсучаснішим його різновидом є трейл-орієнтування. Саме його освоєнням й зайнялися вихованці туристсько-краєзнавчого напряму, взявши участь в особисто-командному Чемпіонаті України з трейл-орієнтування, що проходив на території лісового масиву поблизу м. Олешки.

За чотири дні змагань команда учнів Херсонської спеціалізованої школи І- ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» та  «Юні туристи» (керівник – Васіна І.В.),  отримали І місце в командному заліку першості Суворовського району серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування та отримала Диплом.

За результатами змагань  стала чемпіонкою України Цивільська Фея, яка посіла І місце на дистанції в заданому напрямку першості Суворовського району м. Херсона та І місце у відкритому Чемпіонаті зі спортивного орієнтування на середніх дистанціях.

Тож, вітаємо переможців та бажаємо нашим юним трейл-орієнтувальникам та їх керівникам подальшої спортивної наснаги! Такі перемоги тільки надихають на подальший розвиток трейл-орієнтування на Херсонщині!