• Дата: 1-12-2016, 21:32
1-12-2016, 21:32

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

«Не дай СНІДу шанс»

«Не дай СНІДу шанс»!  Під таким гаслом 1 грудня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбувся Всесвітній день боротьби зі СНІДом .До школи була запрошена завідуюча відділом центру СНІД Аникейчик Тетяна Олексіївна, яка розповіли учням про СНІД, показали відео сюжети, відповіла на питання школярів. Цей захід сприяв усвідомленню учнями небезпеки, пов’язаної із поширенням хвороби на планеті, виховування почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя, почуття цінності людського життя; навчання толерантному ставленню  до людей, які живуть з ВІЛ.  Учні не забули і про червону стрічку-  символ боротьби зі СНІДом, яку роздавали всім дітям .СНІД – світова проблема, і бути небайдужим – наш обов’язок!

Октябрь 2020 (18)
Сентябрь 2020 (34)