• Дата: 6-12-2016, 19:40
6-12-2016, 19:40

Категорiя: Шкільні свята, Виховуємо патріота

День Збройних Сил України!

З нагоди Дня Збройних Сил України, з метою виховання в учнів почуття патріотизму в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбулися патріотичні заходи.

Класними керівниками було проведено виховні години «Український воїн – приклад для наслідування», «Яка армія потрібна моїй країні», зустрічі з представниками збройних сил України.

Бібліотекарем школи підготовлено тематичні виставки «Історія української армії» до Дня Збройних Сил України, експозиції творів художньої літератури, присвячених боротьбі українського народу за волю та гідність.

Учнівським самоврядуванням проведено акцію«Лист українському герою – солдату». Учні 8-х класів випробували свої сили в традиційнихКозацьких забавах(спортивних естафетах, силових конкурсах, показали вміння зі стройової підготовки, перетягування канату, кулінарні здібності тощо).

Тож учасники змагань продемонстрували справжні чоловічі якості – спритність, витривалість, силу та наполегливість. Переможцями конкурсів стала команда 8-А класу . Вітаємо переможців!Хлопці довели, що вони справжні чоловіки – майбутні захисники Вітчизни. А усі присутні ще раз переконались, що наші хлопці – наша гордість!