• Дата: 5-12-2016, 20:38
5-12-2016, 20:38

Категорiя: Шкільні свята, Виховуємо патріота

Міжнародний день волонтера у школі!

5 грудня -Міжнародний день волонтера. В Україні волонтерство зародилося та почало активно розвиватися у 2014-му році. Революція Гідності дала поштовх для його розвитку і нині українське волонтерство перетворилося на потужний громадянський рух. Сьогодні волонтерство стало в Україні затребуваним, як ніколи, адже направленої  допомоги окремих добровольців та волонтерських організацій  потребують солдати нашої армії, окремі підрозділи, переселенці, поранені в АТО  та їхні родини.

Не залишились осторонь  учні, батьки та вчителі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, які долучився до благодійної акції « Допоможімо воїнам АТО»:збирали продукти, речі, плели маскувальні сітку, виготовили своїми руками «Рушник побажань», на якому кожен учень мав змогу написати теплі слова підтримки нашим воїнам.

Міжнародний день волонтера у школі!

Незабутньою для всіх стала урочиста лінійка, присвячена Дню волонтера, на яку було запрошено отця Юрія Курило, настоятеля храму Трьох святителей української автокефальної церкви,  голову волонтерського загону «Маскувальна сотня» волонтерської організації « Херсонська Чайка» та волонтера волонтерського загону Космакову Людмилу. Приємно всіх нас вразила ця зустріч, на якій учні та батьки з уст волонтерів змогли дізнатися багато цікавого про нелегку працю волонтерів, про відважних людей нашого міста, які підтримують українських солдат у нелегкий час для України.

Міжнародний день волонтера у школі!

Діти мали змогу подивитися документальний фільм, зроблений на передовій «Робота херсонських волонтерів у зоні АТО» Ця зустріч надихнула всіх на нові благодійні справи, сприяла підвищенню мотивації до волонтерської діяльності, оволодінню основними знаннями та вміннями, необхідними для здійснення волонтерської роботи, а також розвитку соціальної активності, навичок усвідомленого та активного вибудовування власного життя.