• Дата: 7-12-2016, 13:18
7-12-2016, 13:18

«Я - шкільний лідер - за мною майбутнє»

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування

«Я - шкільний лідер - за мною майбутнє»

Президент шкільного учнівського самоврядування Цивільська Фея взяла активну участь у міському інтелектуальному конкурсі на кращого лідера учнівського самоврядування «Я -  шкільний лідер - за мною майбутнє», який проводиться Міським учнівським парламентом при управлінні освіти Херсонської міської ради, за ініціативою комісії з питань культури та духовного розвитку,  за підтримки управління освіти Херсонської міської ради з метою поширення позитивного досвіду роботи лідерів шкільного самоврядування. На конкурс було презентовано презентацію президента нашої школи та інших 16 навчальних закладів. Перший етап конкурсу- онлайн-голосування, яке ще триває. За результатами голосування відбудеться  ІІ етап конкурсу - відбірковий тур. Від цього голосування залежить участь конкурсантів у наступному турі конкурсу. Тож підтримаємо нашого  лідера учнівського самоврядування, віддавши свій голос за найкращого лідера найкращої школи №27!

ГОЛОСУВАННЯ КОНКУРСУ "Я-шкільний лідер- за мною майбутнє." - Херсонський Палац дитячої та юнацької творчості.dvorecpionerov.jimdo.com

Октябрь 2020 (18)
Сентябрь 2020 (34)