• Дата: 15-12-2016, 13:23
15-12-2016, 13:23

Категорiя: Учнівське самоврядування, Виховуємо патріота

Благодійна акція «Діти дітям у зоні АТО»

Учні та батьки Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради взяли участь у  благодійній акції, присвяченій Дню Святого Миколая,«Діти дітям у зоні АТО» зі збору та передачі речей для дітей дитячих будинків, шкіл-інтернатів, дітям з малозабезпечених та внутрішньо переміщених сімей, мобілізованих громадян, дітям військовослужбовців, які перебувають у зоні проведення АТО. У рамках акції напередодні Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва діти  та батьки зібрали іграшки, канцелярське приладдя, дитячий одяг, книги та разом з головою волонтерського загону  «Маскувальна сотня» волонтерської організації               « Херсонська Чайка » Юрієм Курилом  і волонтером Космаковою Людмилоюпереслали дітям у Красногорівську школу Донецької області.

Благодійна акція «Діти дітям у зоні АТО»

Крім того було завершено плетіння вже другої маскувальної сітки в цьому навчальному році. Треба зазначити, що до плетіння сітки було залучено не тільки школярів, а й вчителів школи, які внесли свій особистий вклад у патріотичну справу задля підтримки бойового духу української армії.