» » » Відтворення стародавніх традицій у школі
13-01-2017, 14:24

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

"Обійдіть весь світ безмірний,

І скажіть: в якій країні

так зберігся скарб безцінний

Як у нас на Україні?"

Споконвіку існував у нашого народу гарний звичай, напередодні великого світлого свята — Різдва Христового та Старого нового року, по Святій Вечері, ходити по хатах, піснями та відтворенням побутових сценок поздоровляти господарів, їхніх дітей, бажати щастя, здоров’я, многих літ і всяких статків у хаті і родині. І сьогодні  продовжуються ці стародавні традиції. Зокрема у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради за ініціативи шкільного учнівського самоврядування діти разом з учителями та батьками відтворили у школі давню народну традицію – Коляду,  виготовили власноруч  шопку, оздобили костюми українськими атрибутами і вивчили не одну давню колядку та пісні. З  вертепом завітали вони до кожного навчального кабінету, до спортзалу, до їдальні, створюючи святкову атмосферу добра. Приспівки-колядки, пісні, сценки, посмішки дітлахів і щирі побажання зігріли кожну дитину, вчителів та батьків  родинним теплом та затишком у нашій шкільній оселі.

Октябрь 2020 (16)
Сентябрь 2020 (34)