• Дата: 12-01-2017, 14:29
12-01-2017, 14:29

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Екскурсія до ХОТРК « Скіфія »

Випускники навчальних закладів вже давно визначилися зі своєю майбутньою професією. Їх зусилля зараз направлені на успішне закінчення навчального року та опанування майбутньою професією.

Екскурсія учнів 11 кл. Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради до Обласної телерадіокомпанії « Скіфія» ще більше переконала їх у тому, як важливо в житті обрати правильний шлях, свою улюблену професію. З повагою та інтересом слухали випускники захоплюючу розповідь про історію створення та розвиток телебачення на Херсонщині головного редактора телерадіокомпанії Марущака Анатолія Петровича, майстра своєї справи, закоханого у свою професію. Учні мали змогу познайомитися з представниками різних професій на телебаченні, відчути творчу атмосферу підготовки передач « Таврійські новини», « Сніданок на Скіфії» тощо. А на згадку про цю незабутню екскурсію Анатолій Петрович подарував учням свою збірку віршів « Книга живих», присвячену захисникам Вітчизни, які відстоюють незалежність України на її Сході у зоні АТО. Для випускників екскурсія до ХОТРК « Скіфія » залишила незабутні враження.

Октябрь 2020 (16)
Сентябрь 2020 (34)