» » » “Освіта без кордонів”- Міжнародний освітній центр « Фелісія»
  • Дата: 19-01-2017, 21:32
19-01-2017, 21:32

“Освіта без кордонів”- Міжнародний освітній центр « Фелісія»

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

"Освіта без кордонів”-

Міжнародний освітній центр « Фелісія»

Вдало обрана професія підвищує рівень самоповаги та позитивного уявлення людини про себе. Безперечним фактом є і те, що вибрати майбутню професію, поєднавши при цьому всі свої бажання, здібності, можливості і в тому числі потреби на ринку праці, – велике щастя. Неможна забувати і про те, що світ професій надзвичайно динамічний і перемінливий , щороку на ринку праці з’являються сотні нових професій, о котрих раніше ми ніколи не чули. Тому необхідно допомагати нашим випускникам знайти свій шлях, свою професію,  системно інформуючи  про можливості отримання вищої освіти, створення умов для оволодіння різноманітними професіями шляхом організації зустрічей з представниками навчальних закладів, освітніх центрів.

У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбулася зустріч учнів та їх батьків з директором Міжнародного освітнього центру «Фелісія» Катаєвою Оленою Степанівною  та його представниками. Центр спеціалізується на профорієнтації молоді, на якісному та цікавому вивченні польської мови для молоді, що поставили перед собою чіткі цілі : навчання та робота в Польщі або ж отримання сертифіката для подальшого отримання вищої освіти в польських ВНЗ. З великою зацікавленістю учні слухали виступи представників Центру, задавали питання, знайомилися з  особливостями освітніх процесів у Європейських країнах. Зустріч пройшла в теплій атмосфері та була корисною для багатьох учнів школи. Сподіваємося на подальшу співпрацю нашого навчального закладу з Міжнародним освітнім центром « Фелісія».

“Освіта без кордонів”- Міжнародний освітній центр « Фелісія»