• Дата: 27-01-2017, 18:11
27-01-2017, 18:11

Категорiя: Учнівське самоврядування, Виховуємо патріота

Допомога воїнам Авдіївки

«Підтримка», «співпереживання», «допомога», «благочинність» – ці слова сьогодні є актуальними, як ніколи. З усіх усюд – по радіо, телебаченню, мережі Інтернет – подаються нам зразки прикладів матеріальної та моральної підтримки воїнів, що знаходяться в зоні АТО. За ініціативою колективу «Починайте ранок з нами» (ТРК «Скіфія») пройшла благодійна акція «Допоможемо воїнам АТО" (Авдіївка, промзона). Не залишились байдужими до захисників батьки, учні та педагоги нашої школи, які долучилися до зазначеної акції. Приємно вражає чуйність та патріотизм громадськості своїм прагненням допомогти. І ця допомога є вагомою.  Незважаючи на короткий термін проведення  акції( 25 та 26 січня), в ній взяли  участь близько 900 учнів школи та зібрали 5 великих коробок гуманітарної допомоги. Посилки з теплими речами, трав’яним чаєм, медом і різноманітною консервацією для захисників Вітчизни були завезені до Палацу дитячої та юнацької творчості, які  будуть передані воїнам АТО.  Діти написали листи воїнам, намалювали малюнки з побажаннями здоров’я , добра та миру .Така акція є прикладом для дітей у формуванні почуття єдності та небайдужості до проблем міста, країни в цілому.

Адміністрація школи висловлюєщиру вдячність усім учасникам акції за надану допомогу воїнам АТО.