» » » Загальношкільні батьківські збори
28-01-2017, 18:15

Категорiя: Батькам » Батьківські збори

Загальношкільні батьківські збори

26 та 27 січня  у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради пройшли загальношкільні батьківські збори, присвячені темі « Профорієнтація» та « Літнє оздоровлення». Розпочала збори директор школи Мітковська Ірина Анатоліївна.

На збори були запрошені представники Міжнародного освітнього центру «Фелісія» ( м. Полтава) на чолі з директором Центру Катаєвою Оленою Степанівною, яка ознайомила батьків з діяльністю Центру, що спеціалізується на профорієнтації молоді, на якісному та цікавому вивченні польської мови для молоді, що поставили перед собою чіткі цілі : навчання та робота в Польщі або ж отримання сертифіката для подальшого отримання вищої освіти в польських ВНЗ.

Другим було розглянуто питання « Літнє оздоровлення дітей» у пришкільному таборі « Капітошка» та позаміському таборі «Прибережний ».Перед батьками школи виступила заступник директора з виховної роботи Шевченко Анжела Іванівна, яка розповіла про умови табору відпочинку дітей у позаміському таборі « Прибережний»( м. Лазурне) та показала цікавий відеозвіт про відпочинок дітей у даному таборі влітку 2016 року.

Не менш цікаву презентацію пришкільного табору « Капітошка» представила директор пришкільного табору Ребрій Наталія Михайлівна.

Зустріч пройшла в теплій атмосфері та була корисною для багатьох батьків школи.

Июнь 2019 (34)
Май 2019 (28)