• Дата: 8-02-2017, 18:59

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Вітаємо переможця конкурсу

«Я - шкільний лідер - за мною майбутнє»

Президент шкільного учнівського самоврядування Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів№ 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  Цивільська Фея взяла активну участь у міському інтелектуальному конкурсі на кращого лідера учнівського самоврядування «Я -  шкільний лідер - за мною майбутнє», який проводився Міським учнівським парламентом при управлінні освіти Херсонської міської ради, за ініціативою комісії з питань культури та духовного розвитку,  за підтримки управління освіти Херсонської міської ради з метою поширення позитивного досвіду роботи лідерів шкільного самоврядування. На конкурс було представлено презентацію президента нашої школи та інших 16 навчальних закладів. За результатами  І етапу конкурсу- онлайн-голосування, яке тривало протягом грудня- січня місяця Цивільська Феянабрала 365 голосів, що дало право взяти участь у ІІ етапіконкурсу, який відбувся 2 лютого на базі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості  .

Учасники ІІ етапу брали участь у двох конкурсах:

«Візитна картка лідера» - учасник представляв себе, як лідера учнівського самоврядування та презентував у формі сценічного виступу свій авторський проект реалізований в діяльність учнівського самоврядування (учнівської громади школи) навчального закладу, результативність його втілення (сценарії, фотографії, інтерактивні презентації, відеоролики) та інші творчі доробки, що розкривають діяльність учасника конкурсу як лідера шкільного учнівського самоврядування.

«Цікава масова гра для аудиторії» – підготовлена вдома та проведена із залученням усіх глядачів, присутніх в залі.

За результатами двох конкурсів перемогу одержала президент учнівського самоврядування нашої школи Цивільська Фея. яка посіла І місце та отримала Диплом і статуетку переможця. Тож вітаємо Фею з перемогою та бажаємо творчих успіхів у подальшій роботі!