• Дата: 14-02-2017, 19:05
14-02-2017, 19:05

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День святого Валентина

День святого Валентина – це день закоханих. У цей деньприйнято висловлювати свої почуття любові і прихильності друзям, родичам, коханим. Символом цього дня стали яскраво-червоні сердечка, купідони, пара голубів, букети троянд та фіалок, «валентинки» Це свято завітало і до нашої школи. Напередодні свята діти прикрасили школу, створивши святковий настрій для кожного,хьо заходив до школи .З самого ранку дітей, батьків та вчителів зустрічали  маленькі янголятка, які кожному дарували «валентинки» та теплі слова любові. Протягом дня всі бажаючі могли скористатися   Скринькою бажань та надіслати свої «валентинки». Учні 5-7 класів відвідали в цей день святковий програму у ККЗ « Ювілейний», а учні 8-11 класів змогли насолодитися святковим концертом, який підготували учні 9 класів.