• Дата: 23-02-2017, 17:46
23-02-2017, 17:46

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

23 лютого у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради у рамках  Тижня профорієнтації відбулася зустріч учнів з представниками Херсонського Політехнічного коледжу, які ознайомили учнів школи  з факультетами навчального закладу, показали нові технічні експонати, зроблені руками майстрів та учнів цього закладу. Учні  школи з великим задоволенням брали активну участь у демонстрації технічних пристроїв, задавали питання викладачам коледжу. У цей день у всіх класах школи пройшла єдина година спілкування» Світ сучасних професій». Учні  5-6 кл. побували на концерті музичної школи №4, у якій займаються учні нашої школи. Діти продемонстрували свої вміння та навички гри на різних музичних інструментах як сольно так і квартетом. А учні 8-х класів завітали у гості до Херсонського вищого професійного комерційного училищана День відкритих дверей, який проходив у закладі.