• Дата: 18-02-2017, 22:55
18-02-2017, 22:55

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Пляжний волейбол

Спартакіада Херсонщини з волейболу -  найбільш масовий захід шкільних команд.На першому етапі проводяться районні та міські спартакіади у двох вікових категоріях. Вже відбулися  турніри у Каховці, Скадовську, Олешках, Новій Каховці, Бериславі, Голій Пристані, Білозерці.

17 лютого в рамках підготовки до Спартакіади школярів Херсонської області з волейболу у Новій Каховці пройшов турнір з пляжного волейболу  у закритих приміщеннях серед юнаків .За підсумками журі І місце посіли  учні Херсонської школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  Крамаренко Данило та Слободянюк Олександр( тренер Завгородній П.І.) Про це було повідомлено у засобах масової інформації ( стаття з газети додається). Вітаємо переможців з перемогою та бажаємо вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах!