» » » Змагання херсонської шкільної ліги КВК « Палата №27»
  • Дата: 3-03-2017, 20:25
3-03-2017, 20:25

Змагання херсонської шкільної ліги КВК « Палата №27»

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Змагання херсонської шкільної ліги КВК

« Палата №27»

Змагання херсонської шкільної ліги КВК    « Палата №27»

2 березня 2017 року на базі ККЗ «Ювілейного» відбулися змагання херсонської шкільної ліги КВК. Одинадцятий сезон гри  проходив під гаслом: «Ми продовжуємо КВК – відкриваємо друге десятеліття гумору»!  Шість шкільних команд змагалися за  кубок . Серед них команда учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської мііської ради                «Палата №27 » ,  яка продемонструвала своє вміння жартувати у трьох конкурсах: весела візитка, кіноконкурс «Навчання, навчанням, а гумор за розкладом!» та музичне домашнє завдання «КВК по зимовому - це по нашому!»Команда » Палата№27» гідно виступила у шкільній лізі та посіла ІІ місце. Наших учасників нагородилидипломом управління освіти, грошовою винагородою (Сертифікат на 1200грн), пам’ятними подарунками – значками з емблемою шкільної ліги КВК та сімейними екологічним календарями. Вітаємо нашу команду з перемогою та бажаємо успіхів і натхнення! До зустрічі в наступному сезоні міжшкільного чемпіонату КВК!

Змагання херсонської шкільної ліги КВК    « Палата №27»