» » » Вітаємо переможців конкурсу « Творчість. Фантазія. Мистецтво»!
  • Дата: 12-04-2017, 21:57
12-04-2017, 21:57

Вітаємо переможців конкурсу « Творчість. Фантазія. Мистецтво»!

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможців конкурсу

« Творчість. Фантазія. Мистецтво»!

УХерсонському Палаці дитячої та юнацької творчості проведено традиційну міську виставку-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Творчість. Фантазія. Мистецтво», з метою виховання дітей та юнацтва на традиціях культурної спадщини українського народу, стимулювання творчого потенціалу, зросту майстерності учнів, задоволення потреб у творчій самореалізації. У конкурсі взяли участь учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, вихованці художньо- естетичного гуртка « Етюд» під керівництвом Єрмоленко Д.Д.,та отримали перемогу. Вітаємо Росіну  Єву, яка посіла ІІ місце, та Гончарову Катерину, яка посіла ІІІ місце. Переможці конкурсу були нагороджені Дипломами управління освіти. Роботи Росіної Єви брали участь у обласному конкурсі.

Вітаємо переможців конкурсу « Творчість. Фантазія. Мистецтво»!