• Дата: 19-04-2017, 22:06

«Олімпійське лелеченя -2017»

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

«Олімпійське  лелеченя -2017»

19 квітня учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  Хороленко Всеволод, Породзинський Дмитро, Чеснок Максим, Слободянюк Олександр, Драган Дмитро, Власюк Артем, Колесник Вікторія, Якименко Анастасія, Бахир Христина, Федоренко  Ганна  взяли участь у Всеукраїнському спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя- 2017, мета якого пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом, організація змістовного дозвілля. Учасники команди гідно презентували свою команду (назва, емблема, девіз, рухова-композиційна  презентація команди школи), взяли участь у комбінованій естафеті, рухливих іграх, олімпійській вікторині. Вітаємо команду з успішним виступом!

«Олімпійське  лелеченя -2017»