• Дата: 14-05-2017, 18:52

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День   Матері!

День матері!

Мати! Мама! Матуся! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово! Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя . Матір у всі віки шанували, любили, звеличували, бо протягом багатьох років супроводжують нас у житті її ласка і турбота.

Не залишились осторонь і учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, які підготували святковий концерт, присвячений Дню матері. На свято було запрошено наших дорогих гостей, для яких діти співали, танцювали, розповідали вірші, дарували квіти та свою любов. А учні молодших класів намалювали своїх улюблених матусь і зробили виставку творчих робіт.

Також учні нашої школи долучилися  до міської волонтерської акції « Листівка - побажання матусі». Листівка, зроблена руками дітей, є найдорожчим подарунком для кожної матері. Виготовляючи листівку власноруч, діти вклали в неї всю свою любов, тепло, ніжність і уміння. І щоб привітати  наших мам, у школі була організована виставка листівок. Вітаємо всіх мам з найкращим святом Днем матері! Нехай ваші  посмішки зігрівають  серця дітей, як тепле весняне сонечко землю. Зі святом вас, наші любі матусі!